Краще підводне фото року показує, як тюлені танцюють навколо айсберга

Підбито підсумки щорічного фотоконкурсу “Підводний фотограф 2020 року”. Кращою визнана робота фотографа Грега Лекура під назвою “Заморожений мобільний будинок”. На фото зображена зграя крабовидных тюленів, що граються на тлі антарктичного айсберга.

Айсберг – динамічний королівство

Грег Лекур разом з кінорежисером Флоріаном Фішером і дайвером Гійомом Нері вирушили в Антарктиду, щоб дослідити вплив зміни клімату на природу регіону. Спочатку їх метою були знімки пінгвінів в природному середовищі існування. Але погодні умови континенту внесли свої корективи в плани знімальної групи.

Втім, зміна об’єкта дослідження не вплинула на якість фотографії та рішення журі конкурсу. Крабовидные тюлені нечасто потрапляють в об’єктиви фотокамер.

Журі конкурсу “Підводний фотограф року” піднесене композицією фотографії та якістю роботи. Пітер Роуленс назвав фотографію “заслуженим і одноголосним переможцем”. Фотографія дійсно унікальна по композиції і вишуканості колірної гами і пронизана світлом.

Фотографія Грега Лекура визнана кращою з більш ніж 5 тисяч фотографій підводного світу, надісланих на конкурс учасниками з усіх куточків планети. У конкурсі брали участь 500 фотографів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *