Краща книга 2019 року за версією а

Підводимо підсумки року, що минає, і обираємо кращих з кращих. Ось думка редакції, а ви можете визначити переможця за допомогою голосування.

Вибір кращої книги року став випробуванням для редакції, тому що полиці ломляться від важливих, надихають і цікавих робіт. Тим не менше серед них є та, яка заслужила це почесне звання, — «21 урок для XXI століття» Юваля Ноя Харарі.

Краща книга 2019 року за версією а

У своїх попередніх книгах автор говорив про минуле і розмірковував про майбутнє. Тут же він підняв ті питання, з якими стикається сучасна людина: надлишок інформації, небезпеки, пов’язані з технологічним прогресом, криза усталених політичних систем і загроза свободі.

Харарі хоче зрозуміти не тільки те, чим живуть люди сьогодні, але і хто ми такі. І хоча він визнає, що проблеми у кожного свої, глобальні процеси впливають на життя кожного. Автор не дасть відповіді на поставлені їм запитання, але він до цього і не прагне. Завдання книги — підштовхнути читача до роздумів.

У 2019 році вийшли й інші книги, які заслуговують згадки.

  • «Все хреново. Книга про надії» Марка Менсона, в якій автор пропонує не міняти жахливий світ навколо, а зробити трішки краще самого себе.
  • Не можна не згадати Асю Казанцеву та її третю книгу «матеріальний Мозок», в якій захоплюючі описи наукових експериментів перемежовуються з тестами, що дозволяють перевірити роботу своєї пам’яті або дізнатися про особливості зору.
  • Одна з найбільш актуальних книг року, що минає, — «Як перестати вчити іноземну мову і почати на ньому жити» Анастасії Іванової. Автор робить сміливу заяву: мову неможливо вивчити до кінця, але це не означає, що їм не можна користуватися вже зараз.
  • «Неприродні причини» Річарда Шеперда стала світовою сенсацією. Один з найбільш досвідчених судмедекспертів, задіяний у справах про смерть принцеси Діани і теракти в Нью‑Йорку 11 вересня, демонструє всю таємницю судової експертизи.

Ваша думка

Не згодні з нашим вибором? Визначте власного переможця! Якщо вашого кандидата немає в опитуванні, поділіться думкою в коментарях.

Всі номінації →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *