Краща гра 2018 року за версією а

Підводимо підсумки року, що минає, і обираємо кращих з кращих. Ось думка редакції, а ви можете визначити переможця за допомогою голосування.

Грою року ми вибрали Red Dead Redemption 2.

Краща гра 2018 року за версією а

Реліз нової гри Rockstar — завжди подія для індустрії, але цей випадок особливий. У часи, коли більшість великих видавців створює ігри з більш низьким порогом входження, в які можна заходити на 10 хвилин в день і все одно відчувати, що чогось домігся, Rockstar випустила Red Dead Redemption 2.

Краща гра 2018 року за версією а

Це екшен, в якому кожне геймплейне дія — подорож до потрібної точки, обшук трупів, чистка зброї, розмова з NPC — ніби глумливо затягнуто, а сюжет заснований на декількох персонажів. Завдяки повільному темпу гравець отримує можливість як слід дізнатися всіх основних героїв, підмітити сотні дрібних деталей, продуманих розробниками, і вдосталь помилуватися красотами Дикого Заходу.

Краща гра 2018 року за версією а

Red Dead Redemption 2 може здатися застарілою в деякі моменти, але почасти тому вона і унікальна: мало хто в сучасній індустрії може дозволити собі подібні експерименти. Добре, що у нас є Rockstar.

Ваша думка

Не згодні з нашим вибором? Визначте власного переможця! Якщо вашого кандидата немає в опитуванні, поділіться думкою в коментарях.

Всі номінації →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *