Кращі подружки вирішили влаштувати примірку однакових нарядів. Ось тільки фігури у них кардинально різні

Багато подруги обожнюють ходити на шопінг разом. І часто приміряють однаковий одяг, щоб зробити пару фотографій в свої соціальні мережі, але потім не купують вбрання. Але дві найкращі подруги з Америки вирішили, що вони давно стали рідними, як сестри, тому повинні купити і однакові вбрання.

Але була невелика проблема…

Що їх бентежило?

Розмір одягу у першої з подруг був набагато більше, ніж в іншої. Але вони і в цьому знайшли плюс. Так вони представили свої образи на камеру і показали приклад багатьом дівчаткам, які комплексують з-за своєї фігури, що не варто цього соромитися. Кожен може виглядати стильно в будь-якому вазі, якщо правильно підібрати одяг.

Вони зібрали кілька сотень переглядів. І отримали не менше число коментарів з вдячністю. Дівчата побачили, як з боку виглядають два зовсім різних типи фігур. Як вдало образи виглядають і на одній, і на інший. Багато хто навіть писали, що це змінило їх життя і ставлення до себе.

“Ви не обов’язково повинні бути стрункими, щоб бути красивими. Краса всередині подачі самої себе”,- каже одна з дівчат.

І саме завдяки прийняттю себе і подачі, повна дівчина виглядає не менш привабливо, ніж її струнка подруга. А іноді навіть виглядає виграшніше.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *