Кращі Android-додатки 2015 року за версією Google

Де знайти самі популярні, зручні та ефективні програми для Android? Звичайно, в списку кращих додатків Google.

В Google Play опублікований список кращих додатків 2015 року. Вже хто-хто, а місцеві розробники знають толк в додатках. Кращі були названі в наступних категоріях: «Фотопрограми», «Ігри для родини», «Додатки для роботи», «Розваги», «Персоналізація» і «Для планшетів».

Окремо виділені кращі додатки кращих розробників, і їх чимало. У цьому списку виявився GTD-планувальник «Хаос – контроль», фірмове додаток Aviasales для покупки авіаквитків, програма компанія HeadHunter під нехитрою назвою «Пошук роботи», офлайн-карти Maps.Me і «Англійська з LinguaLeo».

Кращі Android-додатки 2015 року за версією Google

До речі, російським додатками знайшлося місце і в інших категоріях. Так, кращою дитячою грою стала «Маша і Ведмідь». Кращим додатком для роботи — пітерська розробка Go Keyboard. А в список кращих месенджерів потрапили офіційне додаток «Однокласників» з однойменною назвою і Telegram.

Кращі Android-додатки 2015 року за версією Google

Цікава ситуація: додаток «Сбербанк Онлайн», не отметившееся ні в одній категорії, все одно потрапило в топ. Так що, судячи по всьому, в кожній країні список буде свій. Спробуйте обдурити Google іншими координатами і перевірити це. Отримані списки чекаємо в коментарях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *