Краса в русі: фотограф зняв траєкторію руху весла весляра з допомогою програмованих світлодіодів

Займатися мистецтвом рухомої фотографії нелегко. Особливо коли ви активно використовуєте світлодіоди. Але саме цим займається талановитий фотограф Стівен Орландо – він привносить світло у фотографії.

Хоча всі вже забули про це, тенденція “малювання світлом” була в моді в 2010-х роках. З-за безлічі незграбних спроб, опублікованих в Мережі, всім стало зрозуміло – треба займатися цим ретельно, з хорошим ноу-хау, або не намагатися взагалі. На щастя, Стівен показує нам весь чудовий потенціал цього напрямку.

“Рух в русі”

У своїй серії фотографій “Рух в русі” Орландо поєднує в собі свою пристрасть до каякінгу з фото, відзначаючи рух весла у воді. У нього виходять дивні, але красиві фотографії, зроблені за допомогою програмованих світлодіодів. Завдяки цій технології у фотографа виходить “візуалізувати” рух не рухаються фотографіях. Це – піднесена мистецька ініціатива, яка також може розглядатися як наочний посібник з каякінгу.

Фотограф пояснює: “Я зачарований можливістю захоплення рухів, які відбуваються в даний момент і будуть вічно триматися на фотографії. Я використовую різнокольорові світлодіоди, щоб показати цикли веслування. Таким чином можна надати повну історію руху”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *