Крапелька води – і знову як новий: молодий інженер розробив унікальний асфальт, який відновлюється після дощу

У ЗМІ дуже часто піднімають тему поганої якості асфальту в тих чи інших регіонах. Дорожнє покриття стає непридатним з багатьох причин, і це трапляється досить часто. А ось лагодити його досить дорого і довго. У цій статті ви дізнаєтеся про інженера, який знайшов спосіб вирішити цю проблему.

Відновлення асфальт

Ізраїль Антоніо Брисеньо – молодий інженер, який, взявши участь у конкурсі Джеймса Дайсона-Мексика, показав світу абсолютно новий винахід, який може вирішити багато економічних проблем.

Незважаючи на те, що хлопець потрапив на конкурс випадково, він не упустив можливості і пред’явив свій винахід – самообслуживающийся асфальт.

Складатися цей асфальт буде тільки з гуми, так що для його виготовлення можна буде використовувати старі покришки. Це вирішить одразу дві проблеми: ремонт асфальту та утилізацію сміття.

Завдяки особливій формулі під час дощу буде проходити хімічна реакція води з гумою, з допомогою якої асфальт сам буде латати дірки. При цьому реакція багаторазова, а значить дорожнє полотно можна буде міняти лише раз на кілька років!

Такий асфальт забезпечить відмінну якість доріг без особливих економічних витрат, що дуже важливо в сучасному світі!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *