Кріссі Тейген поділилася з фанатами своїми фотографіями з старшої школи, а її друг Джон Ледженд посміявся над ними

Джон Ледженд втрутився, коли коментатор висміяв підлітковий стиль брів Кріссі Тейген. Модель і автор кулінарної книги, інтернет-королева хлопавок у вівторок повернулася до своїх днях черлідингу в середній школі, поділившись знімком своєї команди з повною формою підтримки, косичками, помпонами і худими бровами в стилі початку 2000-х.

“Перегляд “Cheer” на Netflix змусив мене згадати про те, як я нічого не вміла в черлидинге майже так само, як не вміла малювати свої брови”, – написала вона.

“Найкраще, що вони стверджували, що університетської команди не було, але одна команда повинна була вболівати за баскетбол і футбол, а інша (моя) – за волейбол і боротьбу.”

Як стався конфлікт

Меган Маккензі, подруга Тейгена і чоловіка Джон Ледженд, прокоментувала: “Ви теж робили брови такі ж, як у всіх, тому що я бачу однаковий стиль.”

Тейген, звичайно ж, поплескав у відповідь.

Оборонні коментатори, які не знають про дружбу, негайно встали на захист Тейгена, різко відповівши Маккензі на її зауваження.

Джон Ледженд і Тейген втрутилися тільки для того, щоб ще трохи потролити один одного.

Це вже другий раз, коли Кріссі Тейген поділилася своїм фото з черлідингу. У 2017 році вона запалила інтернет фотографією своєю бездоганною команди, коли вона відвідувала своє рідне місто Снохоміш, штат Вашингтон.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *