«Космічному» кампусу Apple дали добро

«Космічному» кампусу Apple дали доброСталося! Проект футуристичної штаб-квартири Apple був схвалений комісією міської планування Купертіно. Неймовірне будівля нагадує космічний корабель, що приземлився посеред яблучних садів. Чотириповерхова будівля площею 250 000 кв. м. зможе вмістити 12 000 співробітників. Воно стане доповненням до вже існуючої штаб-квартирі на вулиці Infinite Loop, розрахованої на 2 800 осіб.

«Космічному» кампусу Apple дали добро

 

«Космічному» кампусу Apple дали доброПроект нового кампусу був представлений в червні 2011 року, тоді їм займався сам Стів Джобс. У ньому все влаштовано так, як хотів колишній глава Apple: багато світла, просторі зали і яблучні сади. У будівлі будуть використовуватися тільки вигнуті скла, а в центрі «літаючої тарілки» розміститься парк з 6 000 дерев. Примітно, що будівля буде генерувати електроенергію саме для себе. В цьому йому допоможе система на основі природного газу і сонячних батарей, які встановлять на даху. Крім того, у плані передбачено будівництво залу для презентацій і кафе на 3 000 відвідувачів.

«Космічному» кампусу Apple дали добро

«Космічному» кампусу Apple дали добро

«Космічному» кампусу Apple дали добро

 

«Космічному» кампусу Apple дали доброПроект розробляло архітектурне бюро Foster + Partners. У їхньому портфоліо входить реконструкція будівлі Рейхстагу в Берліні, проектування Херст-тауера в Нью-Йорку, «Мосту Тисячоліття» в Лондоні. Будівництво такого екстравагантного будівлі Apple обійдеться в $5 млрд, що в півтора рази перевищує попередні розрахунки. Очікується, що кампус зможе відкрити двері в 2016 році.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *