Коронавірус не перешкода. Apple випустить новий iPhone вже в березні

А ось поставки актуальних моделей помітно скоротяться.

Німецький портал iphone-ticker спростував нещодавні чутки про можливе перенесення весняної презентації Apple з-за спалаху коронавіруса. За даними видання, новий iPhone 9 буде представлений вже 31 березня, а в продажу він з’явиться 3 квітня — все за планом.

Сама ж Apple буквально сьогодні повідомила про тимчасове обмеження поставок поточних моделей iPhone по всьому світу. І причиною тому став саме коронавірус, з-за якого деякі підприємства по збірці пристроїв компанії зараз працюють не в повну силу.

Можливо, Apple вирішила знизити обсяги поставок актуальних смартфонів, щоб вчасно випустити новий iPhone. На цю модель, як на доступне рішення, покладають чималі надії, особливо на ринках країн з економікою, що розвивається.

Коронавірус не перешкода. Apple випустить новий iPhone вже в березні

Якщо вірити останнім зображень, то новинка повинна бути схожа на iPhone 8 — у неї будуть традиційні рамки зверху і знизу, сканер відбитків Touch ID і одинарна камера ззаду. Діагональ дисплея складе звичні 4,7 дюйма. Працювати смартфон повинен на базі чіпа A13, доповненого 3 ГБ оперативної пам’яті. Передбачувана ціна мінімальної версії iPhone 9 складе 399 доларів (≈25 400 рублів).

Раніше із-за загострення ситуації з коронавірусом була скасована найбільша виставка мобільних технологій MWC. Вона повинна була пройти в кінці лютого в Барселоні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *