Коронавірус дістався до Джеймса Бонда: прем’єру «Не час помирати» переносять на півроку

Починаємо переживати за «Форсаж 9» і «Чорну вдову».

Коронавірус б’є не тільки по індустрії технологій, змушуючи виробників скасовувати свої презентації, але і кінобізнесу. Так, із-за спалаху COVID-19 студія Universal вирішила відкласти прем’єру 25-го фільму «бондіани» — тепер «Не час помирати» не вийде на початку квітня, а лише 25 листопада. Про це повідомляє THR.

Перенесення прем’єри в розпал промокампанії, безумовно, принесе збитки, однак старт прокату в умовах практично закритих кінотеатрів може мати набагато більш серйозні наслідки. І це актуально не тільки для Китаю, але також для Південної Кореї, Італії та Японії, де COVID-19 вже призвела до падіння відвідуваності кінотеатрів.

Рішення перенести прем’єру було прийнято не без участі шанувальників «бондіани». Буквально кілька днів тому представники одного з найбільших фанатських сайтів про Джеймса Бонда опублікували відкритий лист до кіностудіям з проханням відкласти вихід картини хоча б до літа 2020-го.

«Не час помирати» став першим великим фільмом, який перенесли з-за COVID-19. Однак цілком можливо, що він буде далеко не останнім. Починаємо переживати за «Форсаж 9» і «Чорну вдову».

У новин а з’явився окремий Telegram-канал. Підписуйтесь!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *