Королева Ебігейл: люди врятували маленького кенгуру, і тепер вона щодня приходить обніматися з ними

Зазнають чи дикі звірі почуття любові? Якщо так, то як вони його виявляють? Тільки подивіться на справжню королеву по імені Ебігейл! Ось вже який рік кенгуру приходить до дівчини, яка врятувала її, щоб просто обійняти свою прийомну маму і висловити їй подяку.

Чужих дітей не буває

Дівчина з австралійського міста Аліс-Спрінгс знайшла маленьку осиротілу п’ятимісячну кенгуру. Тіло тварини покривали численні порізи і подряпини невідомого походження. Ніхто не знає, що довелося пережити малятку до зустрічі зі своєю рятівницею, яка допомогла кенгуру пережити втрату сім’ї і вилікувати тілесні поранення. Дівчинка оселилася в заповіднику для диких тварин і отримала горде ім’я – Королева Ебігейл!

Через 12 років

Минуло вже 12 років з того моменту, як Ебі стала жити в заповіднику, однак щоранку вона не забуває відвідати свою прийомну маму, щоб просто подарувати їй свої обійми. Багато людей не можуть похвалитися такою глибиною почуттів, яка присутня в Ебі.

Ця історія облетіла весь світ і підкорила серця мільйонів людей. Незважаючи на те що Ебі вже давно не п’ятимісячна дівчинка, вона як і раніше зберігає добру вдачу і прихильна до людей, особливо до своєї рятівниці, яку відвідує щоранку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *