Користувачі Мережі обговорюють пса, який втратив всі пропорції під час стрижки

Догляд за домашніми тваринами – справа важлива, вимагає відповідальності. Навіть стрижка вимагає ретельної підготовки. Деколи все йде не за планом.

Скампер — абсолютно нормальний щеня, але, побачивши його фотографії можна не погодитися. Представник породи ши-тцу має крихітну голову і непропорційно великий тулуб. Проте можете не хвилюватися. У Скампера немає фізичних вад, а фотознімок не відредагований. Всьому виною – його стрижка.

Стрижка поетапно

Скампер дуже дружелюбний і ніжно прив’язаний до свого господаря. З ним абсолютно не буває проблем, поки справа не доходить до стрижки.

За словами власника цуценяти Кемпа Дрісколла, легко збудлива собака просто відмовляється сидіти нерухомо. Її терпіння вистачає буквально на 10 хвилин, потім з-за її поведінки сеанс доводиться переривати. Господар пробував звертатися до різних грумерам, але це нічого не змінило. Йому нічого не залишалося, як намагатися стригти Скампера поетапно. Під час останньої стрижки Дрісколл не втримався і поділився фотознімком свого вихованця в Facebook. Фото швидко стало вірусним, набравши понад 19 000 лайків.

Кемп розповів, що часом стрижку починають з лап, тоді Скампер має ще більш кумедний вигляд – крихітні «курячі» ніжки і величезне кошлате тулуб. Наступного разу стрижуть тулуб, результат теж викликає посмішку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *