Користувачі iPhone 5S скаржаться на «синій екран смерті»

Користувачі iPhone 5S скаржаться на «синій екран смерті»

Неждано-негадано у свіжому «яблучному» телефоні, iPhone 5S, виникла проблема, до болю знайома користувачам старих комп’ютерів на Windows: «синій екран смерті». Деякі люди зіткнулися з тим, що їх новенький смартфон демонструє здивованим користувачам цей самий екран, а потім перезавантажується. Причому ініціатором цієї проблеми найчастіше виступає набір додатків iWork, який йде в подарунок до всіх нових пристроїв на iOS.

Відбувається це так (подібних відео розплодилося досить на YouTube, це всього лише одна з них):

Власники iPhone 5S можуть самі спробувати повторити трюк: відкрити будь-додатків iWork, потім документ в ньому, а потім кнопку «Додому». Але ця техніка не спрацює з iPhone 5С — там все в порядку.

Напевно в Купертіно вже в курсі, що відбувається і мають намір в найближчому часі усунути помилку. Ось тільки якби подібне відбувалося вперше… До цього був «червоний екран смерті» на iPad і досить серйозні помилки в iOS 7.

В якості виходу з даної ситуації радять відключити синхронізацію програм Pages, Keynote і Numbers з сервісом iCloud. Хоча деякі користувачі, будь така можливість, вибрали б повернутися на більш ранні версії системи…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *