Користувачі Android витрачають на програми всього за 6 центів

Користувачі Android витрачають на програми всього за 6 центів

Компанія Flurry опублікувала звіт про результати свого нещодавнього дослідження, в ході якого була зібрана інформація про завантаження більш ніж 350 000 додатків на iOS і Android. Згідно з наданими даними, користувачі пристроїв під управлінням операційної системи Android витрачають на софт значно менше грошей, ніж любителі iOS.

В ході дослідження з’ясувалося, що середньостатистичний користувач iPhone віддає аж 19 центів за додаток, а середньостатистичний користувач iPad і зовсім настільки марнотратний, що дозволяє собі витрачати на додаток цілих 50 центів! Такі скромні цифри отримані при підрахунку середньої вартості всіх завантажених додатків, навіть якщо ця вартість дорівнює нулю.

Користувачі Android відзначилися особливою ощадливістю: типовий прихильник зеленого робота витрачає всього 6 центів за додаток. Flurry пояснює це тим, що серед Android-користувачів особливо популярні безкоштовні програми з рекламою, яка багатьом зовсім не заважає комфортно користуватися софтом.

Користувачі Android витрачають на програми всього за 6 центів

На думку дослідників, популярність платних додатків падає і на Android, і на iOS, так як останнім часом багато розробники переходять на схему «Freemium», при якій користувач отримує безкоштовно базові функції, але за додаткові можливості повинен заплатити.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *