Користуєтеся ви піратськими сайтами?

Скачати безкоштовно і без SMS або заплатити авторам за їхню роботу?

Піратство не дуже добре впливає на індустрію контенту в інтернеті. Це схоже крадіжки, адже в будь-які ігри, серіали, фільми і музику вкладаються гроші, які творці хочуть повернути і примножити з продажів. Останнім часом багато сервіси намагаються створювати максимально сприятливі умови і для авторів, і для споживачів контенту.

І тим не менш, залишаються сервіси, які не прагнуть зробити свої продукти доступними для всіх і кожного. Наприклад, в Росії Hulu нормально подивитися не вийде: доведеться робити американський акаунт у PayPal або віртуальну карту в американському банку. У такій ситуації набагато простіше сходити на торрент-трекери через VPN або proxy і завантажити всі серіали і фільми там.

Це підтверджує і статистика WebKontrol. Згідно з нею, після блокувань аудиторія сайтів з піратським контентом в Росії хоч і втратила 130 мільйонів відвідувачів, значна частина користувачів просто переходить на «дзеркала» тих же сайтів.

А чи користуєтеся ви піратськими сайтами і торрент-трекерами, щоб скачувати фільми, серіали та інші цифрові продукти? Поділіться в коментарях!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *