Корисні інновації: Jaguar Land Rover навчить сидіння в своїх автомобілях імітувати ходьбу

Компанія Jaguar Land Rover перейнялася проблемою сидячого способу життя своїх клієнтів. Статистика показує, що сучасна людина занадто багато часу проводить в сидячому положенні, що тягне безліч загроз для здоров’я. Зі свого боку, в JLR вирішили хоча б мінімізувати шкоду від власних автомобілів в даному контексті. Для цього розробляється особлива модель сидінь, які будуть імітувати ходьбу. Ідея незвичайна, однак у виробника є цілком конкретна технологія її реалізації.

Інноваційне крісло-симулятор

Концепція задуму полягає в розробці автомобільного сидіння, яке буде змінювати форму в процесі руху. Інтегровані електричні активатори в таких кріслах будуть по черзі міняти форму, на рівні відчуттів м’язів, створюючи ілюзію ритмічної ходьби. Принаймні, у сприйнятті мозку така імітація може бути цілком правдоподібною.

Передбачається, що інноваційна ідея JLR зможе запобігти негативні наслідки для пасажирів від тривалих поїздок. Справа в тому, що із-за зменшення м’язів при довгих подорожах збільшується ризик падінь і травм.

Це вже не перша розробка JLR, орієнтована на турботу про своїх клієнтів при експлуатації автомобілів. Наприклад, до цього компанія запропонувала технологію розпізнавання настрою водія, що базується на штучному інтелекті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *