Копія мами: однорічна дочка Нюши вже почала співати (відео)

Відома співачка з чоловіком і дітьми відпочиває на одному відомому курорті. Зі свого відпустки Нюша ділиться різними цікавими відеороликами та сімейними фото. На відпочинок співачка відправилася на Балі з чоловіком, синами чоловіка від першого шлюбу і спільною дочкою Серафимою.

Хотілося б нагадати, що в минулому році п’ятого листопада співачка вперше стала мамою. Актриса подарувала своєму чоловікові, політику Ігорю Сивову дочка. Назвали дівчинку цікавим іменем Серафима, а її домашнє прізвисько ” Сімба.

Милий відеоролик, де Сімба почала співати

А ось нещодавно Нюша опублікувала милий відеоролик. На ньому зображена її дочка. Під роликом співачка поцікавилася у шанувальників, як вони думають, коли співає її дочка: до обіду чи вже після? Під відео передплатники написали, що Симба – це маленька копія своєї зіркової мами.

Раннє фото в навушниках

Раніше співачка вже розповідала про музичні здібності Сімба. Тоді ж вона виклала на своїй сторінці фотографію дочки в навушниках. Під знімком вона написала, що дає слухати свої власні пісні дочки.

Інші знімки відомих батьків

Також в соціальній мережі співачка виклала кілька знімків. На одному її чоловік купається разом з дочкою. Її чоловік вирішив не відставати від зіркової дружини і виклав фотографії дочки зі своїм молодшим сином.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *