Контент в Apple News будуть курирувати журналісти і редактори

Після першої демонстрації додатка Apple News багато стали відзначати схожість цього продукту з іншим агрегатором новин Flipboard. Сьогодні журналісти 9to5Mac відзначили ще один схожий елемент двох сервісів читання новин — наявність кураторів контенту. Але якщо у Flipboard цим займаються тисячі звичайних людей, то Apple запросила на цю роботу справжніх журналістів зі стажем.

Про намір компанії найняти редакторів контенту можна дізнатися зі списку вакансій на сайті Apple. Оголошення свідчать, що найняті працівники повинні надавати «найкращі і швидкі новини в локальному, національному та світовому масштабі».

Крім відбору інформації з популярних джерел, журналісти Apple будуть шукати будь-які цікаві матеріали в дрібних виданнях і соціальних мережах, що підвищить різноманітність і швидкість надання вмісту читачам.

В Apple вважають, що сучасні алгоритми хоч і розвинені, але досі не можуть відрізнити цікаву історію від нудною. Як ми пам’ятаємо, «живою силою» компанія обзавелася і в новому сервісі трансляції музики Apple Music. На радіо Beats 1 з самого першого дня роботи сервісу будуть виступати в ролі діджеїв популярні американські артисти.

Реліз Apple News відбудеться разом з виходом фінальної версії iOS 9 восени цього року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *