Конкурс «Осінній настрій»!

Конкурс «Осінній настрій»!

Привіт!

Днями ми розповіли про додаток Ensoul. За допомогою цієї програми, нагадаю, можна зробити красиві шпалери для домашнього екрану iPhone.

Ensoul цікавий тим, що дозволяє взяти велику фотографію або малюнок, обрізати її, так щоб вона ідеально підходила для iPhone, додати кілька ефектів, зробивши картинку ще цікавіше.

Розробники з компанії MacPaw надали нам ДЕСЯТЬ ліцензій, які ми хочемо розіграти серед наших читачів 🙂 Звичайні «роздачі слонів» набридли, тому цього разу конкурс буде цікавіше. Ми виходимо з того, що ліцензію повинен отримати той користувач, який дійсно потрібен Ensoul.

Одна з особливостей Ensoul — це можливість поділитися картинкою з друзями. Тому ми пропонуємо завантажити демо-версію Ensoul, обробити в ній фото або малюнок, залити готову картинку на сервіс ensoul.me (зробити це просто: кнопка Share → Twitter, картинка завантажиться сама). Щоб ми могли відстежити ваше повідомлення в твіттері, вкажіть в ньому @MacRadar (наприклад, «Check out this amazing wallpaper I made for my iPhone for @MacRadar #giveaway http://ensoul.me/cr via @macpaw»). Текст в принципі будь-яким може бути, головне, щоб в повідомленні був згаданий @MacRadar і було посилання на картинку. Тема конкурсу — «осінь». Тому дуже бажано це враховувати.

Підсумки конкурсу підведемо у п’ятницю. Тоді опублікуємо вподобані роботи, розповімо, чим вони нас зацікавили, і нагородимо ліцензією на Ensoul 🙂 Дерзайте, додаток класне.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *