КОНКУРС: Баночка з йодом

Пропонуємо вам взяти участь у кумедній грі, суть якої придумати спосіб користуватися йодом ось у такій незручній баночці…

Проблема в тому, що в століття хмарного зберігання даних, МКС на орбіті і безкоштовної голосового зв’язку по всьому світу, ми продовжуємо відкривати баночку з йодом зубами й нігтями. Після відкриття і застосування цього йоду руки, губи і кінцівку навколо рани залиті йодом. І добре, якщо йодом, а не зеленкою!

Отже, ось що ми пропонуємо…

Завдання

Придумати як за допомогою підручних засобів зробити застосування йоду не таким складним і як їм не выпачкиваться кожен раз після застосування на собі. Пропонувати фломастери, які продаються в аптеці не потрібно — ними дуже неприємно колупатися у відкритій рані. Годяться вони тільки для порізів або подряпин. Ми ж шукаємо спосіб вирішити проблему відкритої рани, наприклад, проштрикування гілкою ноги.

Залишайте ваші ідеї в коментарях до кінця дня.

Приз

Ми надішлемо вам П’ЯТЬ кращих на наш розсуд книг видавництва «Манн, Іванов і Фербер». І так, якщо ваша ідея буде крутий, то можна буде повыбирать з десятків доступних новинок.

Заздалегідь спасибі, що врятуєте мене від цього:

КОНКУРС: Баночка з йодом

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *