Конфлікт вичерпаний: Лазарєв і Лобода помирилися в ефірі «Привіт, Андрій!»

Напевно багато людей, що стежать за світським життям, знають, що в цьому році на премії «МУЗ-ТВ» стався конфлікт між Сергієм Лазарєвим і Світланою Лободою. І так вийшло, що сварка потрапила на відео. Так і не відомо, з-за чого посварилися знаменитості, але зате наслідки спостерігали все.

Розбрат і перемир’я

На наступний день після події зірки відписалися один від одного в «Инстаграме» – так в сучасному світі прийнято демонструвати ворожість і гнів.

А після концерту Сергій підбіг до дівчини і почав емоційно про щось говорити. Люди порахували, що співак розлютився по професійно-особистої причини: на премії не вийшло відтворити номер з «Євробачення» через брак часу, яке, за підсумком, віддали Світлані.

Артисти бідно прокоментували конфлікт. Лазарєв промовчав, а Світлана заявила, що назустріч не піде, поки чоловік не вибачиться.

Однак потім вони обидва перетнулися на шоу «Привіт, Андрій!». Світлана там виступала, і було помітно, що відносини між нею і Сергієм істотно потеплішали, вони обнялися й поцілувалися, перед цим обмінявшись дуже теплими словами.

Правда, ідилію порушив Філіп Кіркоров, який гучно заявив, що це він помирив артистів, але це вони обидва заперечували.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *