Компанія Huawei представила новий гнучкий смартфон Mate Xs. За ним вже вишикувалася черга, незважаючи на чималу ціну

Компанія Huawei нещодавно почала приймати попередні замовлення на свій гнучкий смартфон Mate Xs. Презентація гаджета викликала фурор у публіки. За перші кілька днів оформили передзамовлення близько 100 тис. осіб. Експерти вважають, що цей смартфон стане одним із локомотивів продажу всього бренду.

Технології

При виготовленні компанія використовувала кілька незвичайних технологічних рішень. Наприклад, при влаштуванні шарнірів застосували з’єднання “крило сокола”. У бренді змінили підхід до виробництва екрану. Він став помітно міцніше. Тепер посадити подряпину на його поверхню практично неможливо.

Захист від механічної деформації забезпечує спеціальна плівка. Подібні матеріали застосовуються аерокосмічних технологіях. Монтаж покриття здійснюється за допомогою особливого оптичного клею.

До речі, ціна самої плівки дуже висока. Експерти зазначають, що її вартість вища від вартості золота в 3 рази.

Про продажі

Компанія планує почати продажі гаджета в березні 2020 року. У магазини Китаю новий смартфон надійде 5 березня. Пізніше він з’явиться і в інших країнах. При цьому бренд прогнозує досить високий інтерес до техніки з боку споживачів. Популярність серед користувачів не зупиняє навіть ціна гаджета. Смартфон в роздробі буде коштує близько 2,5 тис. доларів США.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *