Компанія Google оснастила свою дзвонилку двома корисними функціями

У минулому році Google виклала в свій фірмовий магазин додатків діалер, який відрізняється від інших наявністю цілого ряду цікавих функцій. Про нові можливості програми «Телефон» — в нашій статті.

Додаток «Телефон» від Google служить для набору номера і зв’язку з абонентами. Жоден смартфон не може обійтися без подібної програми, однак у порівнянні з конкурентами дзвонилка Google пропонує кілька додаткових можливостей.

Компанія Google оснастила свою дзвонилку двома корисними функціями Компанія Google оснастила свою дзвонилку двома корисними функціями

Насамперед необхідно відзначити появу функції блокування небажаних контактів, за допомогою якої ви зможете позбутися від докучають рекламних агентів і злісних кредиторів.

Друга відмінність нового діалера — вбудований визначник номера. Як відомо, компанія Google має величезну базу номерів різних організацій, установ та фірм. Тепер ця база буде використовуватися для визначення викликає вас абонента. Це дозволить вам побачити інформацію про нього навіть у тому випадку, якщо його номер відсутній у вашій адресній книзі.

Скачати додаток «Телефон» можна у магазині додатків Google Play. Поширюється воно абсолютно безкоштовно, однак сумісно далеко не з усіма моделями смартфонів.

Завантажити QR-Code

Телефон
Розробник: Google LLC
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *