Колишній чоловік Лоліти радий нового роману співачки

У Лоліти Мілявської з’явився новий кавалер. Реакція її законного чоловіка, незважаючи на те, що вони знаходяться на стадії розлучення, була негайною. Що сказав про новий роман своєї дружини Дмитро Іванов і як він прореагував на те, що зіркова дружина не приховує свої нові стосунки?

«Не ревную, і навіть радий….»

Дмитро Іванов зазначив, що про нові стосунки своєї дружини він дізнався з соціальних мереж. Так як пара перебуває у стадії розлучення, чоловік заявив, що навіть радий за Лоліту.

Лоліта Мілявська, не приховуючи, заявляє про свій новий роман. Пара нещодавно відвідала Ізраїль, і це був подарунок співачці від її обранця. Однак імені таємничого дарувальника ніхто не знає, відомо лише, що він-цілком забезпечена людина і у нього є власний бізнес.

Дмитро Іванов підтвердив, що він не буде претендувати ні на квартиру, ні на майно співачки.

Нагадаємо, що раніше Дмитро Іванов заявляв про те, що шлюб з співачкою – це найгірше, що коли-небудь було в його житті, адже зірка назвала його альфонсом, а потім звинуватила в зраді. Все ж він вважає, що тут не обійшлося без Сергія Жоріна – адвоката зірки. Тепер екс-чоловік співачки жартує про те, що чудово розуміє, як в свій час важко було ще одному чоловікові виконавиці – Олександру Цекало.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *