Коли в душі відчуваєш себе на 15, а насправді вже за 70: літні подружжя вирішили омолодитися і пішли до пластичного хірурга

Деякі відзначають ювілеї спільного життя, збираючи друзів, рідних. Особливу роль займають онуки, якщо вони є. А потім всі відпочивають, розслабляються і згадують минулі часи, адже відомо, що літні люди більше часу проводять в минулому, у спогадах, ніж в сьогоденні. Але подібне справедливо для тих, хто прожив досить довго. Інша справа – пара зі США, яка познайомилася недавно. Але не думайте, вони вже чоловік і дружина.

Вони вважали, що життя їм дещо заборгувала, і вирішили виправити цю несправедливість з допомогою, звичайно, грошей.

Що ж вони зробили?

Ясно як день: пішли до пластичного хірурга і вирішили омолодитися. Не питайте навіщо нас, се ані нам, ані науці невідомо. Є одна вже досить стара фраза, переробимо її злегка в відповідності з випадком: тому що вони можуть.

І адреналін, і повага: підводна фотографія – хобі для романтиків
Любов важливіше всього. Настя Каменських порадувала передплатників новим фото з чоловіком
Актори серіалу “Офіс” повідали про улюблених епізодах в честь 15-річчя шоу

Вся справа в тому, що ці люди познайомилися недавно, зараз їм по 70, і вони хотіли б, щоб їх улюблений хоча б уявив, якими вони були молодими, коли несли прекрасну нісенітниця.

Так, сноби і нудні люди скажуть, що це безглуздий жест. І це правда, до певного ступеня. Але подумайте про те, що людина – це те, що зверх необхідного. Якщо б люди вели себе лише так, як наказано, життя була б сумною. Але поки життя влаштоване так, що в ній є місце інтриги, пригоди і пустощів, і це чудово!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *