Коли люди бачать 32-річну Поліну Гагаріну, зовсім не впізнають її: на вигляд співачці не більше 20 (фото)

Поліна Гагаріна впевнено займає верхівки хіт-парадів музичного Олімпу. І не тільки. У дівчини є кілька престижних нагород, пов’язаних з модою і стилем. Фігура співачки у багатьох викликає заздрість, і здається, ніби вона не докладає жодних зусиль для підтримки краси і молодості. Але це не так.

Бути Поліною Гагаріною

Шанувальники Поліни Гагаріної не перестають захоплюватися красою і молодістю дівчини. Незважаючи на те, що відома співачка є матір’ю двох дітей, це не заважає їй бути завжди підтягнутою і доглянутою. Будь поява співачки призводить глядачів і шанувальників у захват.

Саме таку граціозну і красиву – ми звикли її бачити. Але поява співачки в звичайному, побутовому образі, без макіяжу і блискіток, виглядає не менш ефектно. Без макіяжу на вигляд дівчині не даси більше двадцяти років. Поліна не приховує своїх секретів краси. Одним з них, за її словами, є щоденні фізичні вправи. Вони розганяють кров, приплив кисню покращує не тільки загальне самопочуття, але і структуру шкіри.

Доповнюється це комплекс косметологічних процедур, які, треба сказати, повинна робити кожна дівчина, а не тільки медійні особистості. Слідкуйте за собою і будете виглядати не гірше зірок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *