Коли дівчина розгинає руку – малюнок змінюється: художник зумів здивувати людей

Татуюванням сьогодні складно здивувати. Такі прикраси на тілі стали відмінним способом самовираження. Але є майстри, які створюють справжні шедеври. Повторити подібну роботу не під силу більшості пересічних татуювальників. Про одному з талановитих майстрів татуажу піде мова далі.

Татуювання-трансформер

Бразильський фахівець Томас Мело, більш відомий як “Загроза”, представляє свою останню роботу. Вона справила на користувачів просто приголомшуюче враження як твір мистецтва.

Він зробив татуювання у вигляді жука на руці жінки. І робота вийшла напрочуд оригінальною. Можна сказати, що це своєрідний трансформер.

Незвичайність малюнка полягає в тому, що при розгинанні руки намальований на руці жук розправляє крила, ніби збирається злетіти з тіла дівчини.

А при згинанні ліктя це чудове комаха складає свої чудові широкі крила, ніби приземляючись на місце свого звичного існування.

Такий разючий ефект художнику вдалося отримати завдяки ретельному вивченню будови людських рук. Результат своєї чудової роботи майстер татуажу зняв на відео. Воно отримало масу захоплених відгуків у мережі.

Не хотіли б і собі “живу” татуювання?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *