Коли батькам нудно: Джош Хокінс копіює обличчя маленької доньки після ситної їжі

Всі батьки новонароджених знають, які кумедні мордочки бувають у котрі напилися молока малюків. Коли чоловічок такий маленький, ніщо не змушує його відчувати себе більш захищеним, ніж порція улюбленої їжі.

І один чоловік не зміг просто так дивитися на це. Джош Хокінс виклав відео, на якому він копіює обличчя своєї маленької дочки після кожного годування.

Татове хобі

Джош і його дружина Кетрін стали популярними зовсім недавно. Вони опублікували добірку кліпів свого семитижневого дитини. Джош сказав, що імітація задоволеного обличчя його дочки – це його нова повноцінна робота.

Дівчинка показує своє щастя після годування, а він ідеально імітує її, для більшої переконливості надягаючи рожеву шапочку. Він закочує очі і криво посміхається, як і його маленька дівчинка.

Улюблений момент у передплатників Джоша – коли вона смокче палець, і, звичайно ж, тато теж це робить. У відео вже більше 77000 переглядів. Глядачі в захваті. Вони без розуму від папи, але відзначають, що його донька все ж симпатичніше.

Це не єдине відео з дитиною, яке стало по-справжньому вірусним. Відео про те, як вона насолоджується масажем голови, також отримало велику любов в Інтернеті – більш 122000 переглядів. Їй всього сім тижнів, але вона вже стала більш великою зіркою, ніж більшість дорослих людей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *