Kod — новий безкоштовний текстовий редактор для програмістів

Не так давно я натрапив на новий текстовий редактор Kod, орієнтований на програмістів і веб-розробників. Незважаючи на те, що це ще дуже молодий проект, там є на що подивитися.

Для роботи з файлами, підсвічування синтаксису для 65 мов та інших завдань Kod використовує динамічний розподіл навантаження між ядрами процесора (додаток написано з допомогою API Snow Loepard і сумісно тільки з цією системою), має вбудовану середу сценаріїв на основі Node.js дозволяє редагувати видалені файли, достпные по HTTP або HTTPS.

Щоб писати код було ще зручніше, редактор пропонує вкладки як у браузера Google Chrome, які можна сортувати в будь-якому порядку і поділяти на різні вікна, а також бічну панель для навігації по файловій системі.

Kod — новий безкоштовний текстовий редактор для програмістів

Звичайно, цей редактор знаходиться на дуже ранній стадії розвитку (поточна версія має індекс 0.0.2 beta) і не настільки функціональний як багаторічні лідери цього класу додатків, але він володіє непоганими перспективами. Такий собі «урізаний» варіант став вже класикою TextMate.

Загалом, мені дуже цікаво спостерігати за розвитком цього проекту.

Завантажити додаток: Kod

Вихідний код проекту: kod на github

Вартість: безкоштовно

Персональна оцінка: 4

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *