Кмітлива жінка взяла лотки з-під яєць і зробила гарну річ для вхідних дверей. Ніхто з гостей не здогадується, з чого вона

Іноді так хочеться прикрасити і декорувати свою квартиру, зробивши її більш привабливою і стильною. Ось тільки купувати елементи декору занадто дорого, тому краще їх зробити своїми руками, тим більше, що в цьому немає абсолютно нічого складного, а результат однозначно коштує витрачених зусиль!

Лайфхак по створенню прикраси для вхідних дверей

Щоб зробити гарний вінок, який відмінно прикрасить вхід в квартиру або кімнату, нам знадобляться:

  • 3-4 картонних лотка з-під яєць;
  • ножиці;
  • клей;
  • гумки для волосся;
  • кольоровий папір, штучні квіти або стрічки.

І першим ділом слід порізати лотки на рівні частини. Краще, щоб у кожної з них було по два ряди заглиблення для яєць. Потім акуратно збираємо кожну з відрізаних частин лотка і робимо з неї гармошку, після чого фіксуємо її гумкою для волосся.

Цукровий скраб для тіла можна приготувати самій: потрібно лише 3 інгредієнта
У новому фільмі Джеймс Бонд приготував подарунок фанатам: у нього з’явиться дочка
Порвалися панчохи? Не викидайте, можуть знадобитися для ремонту та інших цілей 7

Причому гумкою треба буде зв’язати лоток-гармошку і зверху, і знизу.

Через годину-другу гумки знімаємо, притримуючи низ деталі, щоб вона виглядала, як віяло. Так робимо з усіма частинами лотка яєць.

Після цього промазуємо боку кожної з цих частин клеєм і з’єднуємо їх один з одним, поки в наших руках не опиниться коло з картону.

І все, тепер залишиться лише прикрасити вінок на свій розсуд, розпорошивши на нього фарбу або приклеївши з його лицьової сторони штучні або живі квіти, гілочки, засушені ягоди, банти або атласні стрічки, і можна вішати прикраса на вхідні двері, щоб кожен, хто до неї підходив, вже з порога отримував заряд гарного настрою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *