Клавіатура SwiftKey тепер використовує нейронні мережі для передбачення тексту

Штучний розум на основі нейронних мереж отримує все нові й нові застосування. Саме він тепер буде використовуватися в новій версії для Android SwiftKey для набору тексту.

Клавіатура SwiftKey тепер використовує нейронні мережі для передбачення тексту

SwiftKey — це одна з найпопулярніших альтернативних клавіатур для Android. Вона відрізняється від конкурентів насамперед чудовим алгоритмом передбачення, який вгадує ви набираєте слова буквально за першими літерами. Така точність досягалася за рахунок частотного аналізу вживання різних слів і їх поєднань.

У новій версії SwiftKey використовується вже інший алгоритм прогнозування, заснований на самообучаемых нейронних мережах. Це дозволить клавіатурі дійсно розуміти текст і пропонувати слова на основі його змісту. Як повідомляють на сайті розробників, це найбільш революційне нововведення в SwiftKey за всі шість років її існування.

Перший час результати роботи нової версії SwiftKey можуть не надто відрізнятиметься від результатів попередньої. Але головна особливість нейронних систем — це їх здатність до навчання, так що з часом клавіатура вивчить ваш стиль письма і зможе пропонувати усе більш точні підказки.

В даний час новий алгоритм передбачення працює тільки для англійської мови. Проте розробники обіцяють, що в найближчому майбутньому нейронні мережі будуть підключатися для обробки нових і нових мов. Так що слідкуйте за оновленнями!

Завантажити QR-Code

Клавіатура Microsoft SwiftKey
Розробник: SwiftKey
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *