Китайський Новий рік на Banggood

Настає Китайський Новий рік. В честь такої важливої події інтернет-майданчик Banggood підготувала велику кількість знижок та призів для всіх. Це ні в якому разі не можна пропустити, тому поспішіть за покупками!

1. 600 000 призів

Саме таку кількість подарунків буде розіграно протягом фестивалю. Кожен користувач може скористатися двома можливостями отримати приз:

1) Кожен день відвідувати Весняний Фестиваль.

2) Дочекатися дощу червоних конвертів. У спійманого червоному конверті можуть бути призи, бали, купони, золоті монети.

2. Новорічний бокс

Вартість новорічного боксу в період фестивалю складе 9,99 долара. Головна особливість в тому, що ви не знаєте, що знаходиться всередині. В боксі може бути один з 8 підготовлених подарунків, вартість якого 37,99 долара.

3. Ексклюзивна акція

Напередодні свята Banggood проведе ексклюзивну акцію. Щоб взяти в ній участь, доведеться постаратися, адже передбачено лише 8 місць.

4. Рекомендовані бренди

В період фестивалю рекомендуємо звернути увагу на товари таких брендів, як XIAOMI, BW, DIGOO, EACHINE, DRILLPRO, Geekcreit. Можливо, саме те, що ви давно шукали, ви зможете придбати за дуже приємною ціною.

Акція проводиться інтернет-магазинів Banggood з 15 до 31 січня. Не пропустіть грандіозні знижки і шикарні подарунки до Китайському Новому році.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *