Китай готує до запуску «штучне Сонце»

Це практично безмежний джерело чистої енергії.

У 2020 році в Китаї повинна бути запущена тороїдальне установка (токамак) HL-2M. Вона призначена для відтворення реакції термоядерного синтезу, яка служить джерелом енергії для Сонця. Про це повідомляє портал Futurism.

Китай готує до запуску «штучне Сонце»

Робота над встановленням тримається в секреті, проте в листопаді один з учених, причетних до створення «штучного Сонця», підтвердив, що будівництво йде гладко. За його словами, пристрій має бути введене в експлуатацію в 2020 році.

Вчені вважають, що HL-2M може забезпечити практично безмежний джерело чистої енергії. До цього на протязі десятиріч великою проблемою був пошук економічно ефективного способу утримання надзвичайно гарячої плазми в замкнутому і стабільному стані досить довго, щоб відбувався синтез.

Китайський токамак може бути пристроєм, який нарешті вирішить цю проблему або, принаймні, допоможе просунутися в пошуках рішення. HL-2M надасть дослідникам цінні дані про сумісність термоядерної плазми з різними підходами для більш ефективної обробки тепла і частинок, що виділяються ядром пристрою, зазначив фізик Джеймс Харрісон.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *