Китаєць показує трюк кунг-фу, “підстрибуючи” на тазику з водою (відео)

Як він це робить? Китаєць Сяо Цян з Чунцина кидає виклик законам гравітації і, виконуючи складний трюк, відштовхується від води, немов від трампліну. Не вірите? Подивіться ролик, представлений нижче. Відео показує 28-річного стрибуна, який використовує таз з водою в якості батута.

Ролик, що викликав бурхливу реакцію в Мережі

Уважно подивіться відео і поспостерігайте за неймовірним трюком – китаєць підстрибує на тазі з водою і благополучно приземляється в потрібному місці.

Такої майстерності хлопець досяг завдяки щоденним тренуванням. Сяо Цян займається кунг-фу вже більш десяти років. За цей час він встиг не тільки осягнути всі хитрощі спортивного мистецтва, але і відточити свою майстерність.

Талановитий хлопець самостійно придумав описаний вище трюк і зняв на відео його виконання. Він показав, що ускладнив своє завдання, поставивши миску з водою на два відра, а також встрибнувши на парапет, використовуючи ємність з рідиною в якості трампліну.

Чи вірите ви, що цей ролик – не містифікація? Я схильна вірити побаченому. На відео видно, як під час стрибка вода з жовтого тазу виливається або розбризкується на всі боки. Це вказує на те, що ролик знімався в реальному часі, без застосування фотомонтажу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *