Китаєць 54 роки не стрижеться і відростив вже 5-метрові локони – догляд за ними займає 3 години (відео)

Пам’ятаєте історію про китайських імператорів, які не стригли нігті протягом декількох десятиліть, після чого вони у них відростало у кілька метрів завдовжки? Герой нашого відео схоже вирішив, що він анітрохи не гірше стародавніх правителів Піднебесної. Чоловік не стригся вже понад 54 років, тому його волосся (5 метрів в довжину) є одними з найдовших у світі. Дружина нашого героя зняла відеоролик, в якому показано візит старого до перукаря.

Помити голову можна тільки втрьох

Чоловік відвідує перукарню не рідше двох разів у місяць, оскільки якщо він довго не миє волосся, то в них починають заводитися паразити. Також фахівці висушують голову старого феном і намагаються хоч якось розчесати волосся. Однак вдається це лише насилу. Дружина головного героя зазначає, що ніяких незручностей життя сім’ї зачіска її чоловіка не доставляє, оскільки він весь час збирає їх у пучок.

Висновок

Ох вже ці китайці зі своїми дивними традиціями. Єдине питання, яке виникає в голові після такого видовища: “Навіщо?” Адже це приносить лише суцільні незручності. Уявити важко, наскільки важко наводити таку зачіску в порядок після того, як ти прокидаєшся вранці. Хоча якщо засипати з “гніздом” на голові, то ніяких проблем виникнути не повинно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *