Кишенькова консоль, з якою можна грати в тисячі улюблених ігор з дитинства

Крутий гаджет для тих, хто сумує за іграм 80-90-х.

Якими б крутими не були сучасні ігри, нас все одно тягне труснути старовиною і заново пройти улюблені тайтли з платформ 1980-1990-х. Саме тому портативні консолі для емуляції начебто RetroStone незмінно користуються популярністю.

Гаджет, що нагадує оригінальний Game Boy, здатний запускати ігри з Dendy, Game Boy, Sega, Super Nintendo, PlayStation і інших популярних систем. При цьому він легко поміщається в кишеню і дозволяє грати в будь-який час і в будь-якому місці.

RetroStone оснащений 3,5-дюймовим дисплеєм, чотириядерним процесором з частотою 1,2 ГГц і 1 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті, а також має накопичувач на 8 або 16 ГБ, чотири роз’єми USB 2.0 для підключення геймпадов і іншої периферії, порт Ethernet і HDMI. На передній панелі під екраном розташувалася хрестовина і шість кнопок, як на класичному геймпаді Nintendo. Ззаду знайшлося місце ще для чотирьох, які виконують роль тригерів.

Працює RetroStone під управлінням оболонки RetroPie, в яку включені модулі емуляції більше 50 консолей і ПК з минулого. Вбудованого акумулятора вистачає на 4-5 годин безперервної гри. Крім того, приставку можна використовувати як Linux-комп’ютер, якщо підключити монітор, клавіатуру і мишу.

RetroStone можна замовити на Kickstarter у вигляді плати для самостійної збірки або готової консолі за 69 і 129 євро відповідно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *