KeyFeed поміщає стрічку Instagram у вікно екранної клавіатури

Сторонні клавіатури в iOS так і не отримали належної популярності, але постійно мотивують розробників переосмислювати і знаходити нові застосування цієї області екрану. KeyFeed — одна з них і пропонує вам переглядати стрічку, ставити лайки і ділитися посиланнями на фотографії, не залишаючи листування.

Процес налаштування KeyFeed повторює процедуру для будь-якої сторонньої клавіатури. У налаштуваннях ви додаєте її в список встановлених, надаєте повний доступ, і поряд з англійською розкладкою, емодзі та іншими з’являється ваша стрічка Instagram.

KeyFeed поміщає стрічку Instagram у вікно екранної клавіатури

Оптимальний гаджет для використання KeyFeed — все-таки iPhone 6 Plus, тому як на маленькому четырехдюймовом екрані 5 і 5s оцінити фотографії важко. Функцій у новинки всього дві: відзначити знімок сподобався і вставити у текстове поле посилання на нього. У першому випадку — подвійний тап, у другому — одинарний.

KeyFeed поміщає стрічку Instagram у вікно екранної клавіатури

KeyFeed — нішеве рішення, яке знадобиться і підійде далеко не всім, але при цьому знаходить нове застосування клавіатурі iPhone. Можливість відправляти фотографію замість посилання зробила б додаток корисніше, і розробники вже заявили, що працюють над цією функціональністю.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *