KANO. Небезпечна гра в жерлі вулкана

Наткнувшись в App Store на гру KANO, я відразу ж згадала знамениту Montezuma, від якої дуже важко відірватися. Але, як виявилося, ігри схожі лише зовні і дуже сильно відрізняються геймплеєм.

KANO — яскрава аркада, дія якої розгортається в жерлі вулкана. У нього поміщається крутиться платформа, що складається з кількох кольорових кубів, а у вашому розпорядженні виявляється кумедний персонаж, який змінює свою форму і забарвлення і постійно приземляється на цю саму платформу.

KANO. Небезпечна гра в жерлі вулкана KANO. Небезпечна гра в жерлі вулкана

Ваше завдання — підібрати правильний колір платформи під персонажа. Якщо ви не встигли цього зробити, і приземлиться герой не на свій колір, ця частина майданчика зникне, а знизу почне вистрибувати розпечений куля, готовий пропалити залишилися кубики. Згодом герой почне рухатися все швидше і швидше, і вам доведеться крутити платформу в шаленому темпі.

KANO. Небезпечна гра в жерлі вулкана KANO. Небезпечна гра в жерлі вулкана

У гри є один великий недолік — обмежена кількість життів. Їх всього три, і вони відновлюються лише через кілька годин. Це обмеження можна зняти за додаткову плату, купивши premium-версію.

Яскрава гра, продумана, з гарною анімацією, і її розробники заслуговують цієї похвали. Якщо вас ще не дратують таймери життів, скачивайте KANO і обов’язково діліться своїми враженнями в коментарях!

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *