KanbanMail — просте веб-додаток для ефективного управління поштою

Розміщуйте листа на дошках, щоб важливі завдання були завжди на виду.

KanbanMail — сервіс, в якому листи розподіляються по системі канбан. Підключіть свій обліковий запис, і зможете розміщувати повідомлення на різні дошки. Так ви завжди будете знати, які завдання потрібно виконати в першу чергу.

Нові листи потрапляють на дошку «Нерозподілені» (Uncategorized). Ви можете переглянути повідомлення, щоб вирішити, наскільки воно важливе. Після цього достатньо перетягнути його на іншу дошку: «Виконати» (To-Do), «Виконати сьогодні» (Do Today) або «Виконується» (In Progress). Коли справу буде зроблено, вставте картку в категорію «Готово» (Done).

KanbanMail — просте веб-додаток для ефективного управління поштою

Будь-яку дошку можна згорнути, щоб вона не відволікала. Натиснувши на письмо правою кнопкою миші, ви зможете позначити його як важливе, видалити або, наприклад, переслати іншому користувачеві.

Зверху є пошук за листами, а праворуч — кнопка, яка відповідає за написання нових повідомлень. Ще правіше знаходиться панель з доступом до кошику, спаму, налаштувань і темної теми.

KanbanMail — просте веб-додаток для ефективного управління поштою

До KanbanMail можна підключити пошту Google або Microsoft. Сервіс безкоштовний протягом семи днів, після чого обійдеться в 8 доларів на місяць.

KanbanMail →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *