Камера Xiaomi Yi 2 з функціональністю GoPro 4 надійшла у продаж

Літо — саме час купувати екшен-камеру. Як заощадити і придбати одну з кращих камер цього року зі знижкою в 50 доларів? Читайте в нашій статті.

На цих вихідних нова камера Xiaomi Yi 2 з’явилася в попередньому продажі на GearBest. Для оформили передзамовлення ціна однієї із самих функціональних екшен-камер на 50 доларів нижче рекомендованої виробником — всього близько 250 доларів.

Нагадаємо, що найближчими конкурентами оновленої Yi 2 є GoPro Hero4 Silver і Black. Їх вартість на даний момент — 400 і 500 доларів відповідно.

Характеристики Yi 2 на тлі інших китайських камер дійсно вражають. У ній використовується вже відомий чіпсет Ambarella A9, також встановлюється в GoPro Hero4 Black. На відміну від першої версії, новинка оснащена 2,19-дюймовим сенсорним екраном з роздільною 330 ppi. Корпус тепер має вертикальною орієнтацією, при цьому габаритами камера не перевершує конкурентів. Завдяки збільшеній батареї Yi 2 здатна записувати 4K-відео на протязі 110 хвилин. У числі інших режимів вказується підтримка 1080p і 720p.

Камера Xiaomi Yi 2 з функціональністю GoPro 4 надійшла у продаж

Через пару днів після початку передзамовлень ціна новинки на GearBest залишається дуже привабливою. Також до акції приєдналися і інші магазини: основні конкуренти GearBest, такі як Banggood і Geekbuying, раніше продавали камеру за ціною близько 300 доларів, знизили вартість до 250 245 доларів відповідно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *