Какаду вирішив влитися в котячу банду і замяукал: коти розгубилися (відео)

З домашніми тваринами ніколи не доводиться нудьгувати. Особливо якщо їх декілька. Дуже забавно спостерігати за відносинами кішки і собаки. Ще цікавіше, якщо кішки дві, а одна собака, або навпаки. Можна помітити, як вони розробляють стратегії спільних розваг та переймають один у одного деякі звички.

Кішки і какаду

Какаду, мабуть, найцікавіші птиці для домашнього утримання завдяки своєму високорозвиненої інтелекту і здатності видавати різноманітні звуки, в тому числі і розмовляти.

У мережі з’явилося відео, в якому відображено момент спілкування папугу з трьома кішками. Захотілося какаду понявчати. Та так уміло, що його нявкання практично неможливо відрізнити від котячого. Важливо походжаючи перед сидячими кішками, він намагався щось їм сказати. Його не зрозуміли.

Реакцію кішок словами описати складно. У них явно стався збій у програмі розпізнавання “свій-чужий”: зовнішній вигляд птахів не залишає сумнівів у тому, що перед кішками важливо походжає чужий. Але звуки видає, як свій!

На мордочка кішок явно проглядається подив. Когнітивний дисонанс трапляється і у них.

Таке відео не могло залишитися непоміченим. З тих пір як воно було розміщено на Youtube його переглянули понад 6 млн користувачів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *