Кішка вирішила напасти на кенгуру, але той виявився не з боязких: смішне відео

У грі кішка проти дуже великий “миші” – кенгуру, виходить переможцем. 37-річний бізнес-працівник Заак Тотонджян випадково спіймав цікавий момент, коли кішка його брата Дельта злякалася за своє життя після спроби підкрастися до кенгуру, який проник у власність його батьків в Новому Південному Уельсі. Це було дійсно видовищна атака!

Що сталося?

Помітивши, що Дельта ось-ось накинеться на кенгуру, чоловік швидко почав діяти і прогнав її. На щастя, Дельта в черговий раз знайшла притулок за якийсь меблями.

Заак сказав, що їх кішка сумно відома тим, що постійно переслідує свою “жертву”, а потім вирішує, що це вимагає дуже багато зусиль, і різко тікає. Це вже не перший випадок, коли Дельта намагається напасти, а може, навіть і пограти.

Вона не найяскравіша мисливиця, і коли Заак побачив, що Дельта присіла, готуючись накинутися на кенгуру, то зрозумів, що вона в цей раз точно “відкусила більше, ніж могла жувати”. Буквально через секунду вже малюк кенгуру гнався за маленькою кішкою, що було дуже забавно.

Це дійсно забавно, схоже на гру, хоча насправді Дельті важко чинити опір своїм інстинктам. Тому її жертви часто дуже великих розмірів, що не по зубах маленькою і крихкою Дельті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *