Кінь, яка гуляє сама по собі вже 14 років

Недалеко від скляних і сталевих офісних будівель Франкфурта часто гуляє 22-річна арабська кобила. Це викликає у багатьох здивування. Її власник Вернер Вайшедель каже, що його стара конячка Дженні вже 14 років ходить на прогулянку і проходить 20 кілометрів.

Знаменита Дженні

Завдяки соцмережам про це нещодавно дізналися багато людей. Та й місцеве телебачення не залишилося осторонь – розповіло про цю дивовижну кінь, яка блукає по бруковим мостовим і пішохідних доріжках, ухиляючись від велосипедистів і автолюбителів, обходячи бігунів і просто перехожих.

Як за розкладом

Господар Дженні щодня вранці відкриває двері стайні і надає коні самій вирішувати, як вона хоче провести день. 79-річний Вернер каже, що її знають майже всі городяни. А якщо хтось не обізнаний про кобилі, воліє здійснювати прогулянки, для них на шиї Дженні висить записка, де повідомляється як звуть конячку і що вона не загубилася, а просто гуляє. Були випадки, коли здивовані приїжджі або недавно поселилися в місті дзвонили владі щодо безхазяйної коні.

Маршрут прогулянки Джені вибирає на свій смак. Коли коні набридає бродити по місту, вона відправляється на берег річки, щоб поласувати смачною і соковитою рослинністю.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *