Кінь в пальто відпочиває: для скакуна пошили на замовлення костюм-трійку

Тепер кінь в пальто не просто популярна фраза, а справжній кінь у шикарному костюмі-трійці. На скачках Cheltenham Festival, проходять кожен рік в графстві Глостершир, Великобританія, зацікавленій публіці продемонстрували розкішного породистого коня, одягненого в перший в світі костюм-трійку.

Кінь в костюмі

Кройкой і шиттям костюма займалися спеціально для скакуна. Костюм був пошитий іменитим дизайнером Еммою Сэндхэм-Кінг зі знаменитої твідової тканини.

На розкрій та шиття незвичайного одягу пішло в 10 разів більше тканини, ніж потрібно для пошиття такого ж костюма для людини. Гарний костюм сподобався не тільки захопленим глядачам, не чекав такого показу мод, але і головною моделі – скакуну Морстиду. Саме йому була надана честь представити новинку в світі тваринної моди шокованої публіки.

Кращого скакуна нарядили в твідовий костюм з білосніжної сорочкою і краваткою. Дизайнер не забула і традиційну кепі з твідової тканини з гострим козирком – данина класичної моді. Головний убір відмінно виглядає на Морстиде, а крізь спеціальні прорізи кокетливо переглядають гострі вуха. Компанію коню склав чемпіон скачок, жокей сер Тонні Маккой, який продемонстрував не менш елегантний костюм з твідової тканини.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *