Кім Кардашян опублікувала свою фотографію у 9-му класі. Вона виглядає так само, як її дочка Чикаго

Кім Кардашьян-Уест не часто ділиться своїми підлітковими фотографіями, але днями вона вирішила порадувати шанувальників і виклала своє шкільне фото, зроблене, коли майбутня знаменитість вчилася в 9-му класі. Багато відзначили схожість Кім з її 2-річною донькою Чикаго.

Назад у минуле

З усіх фотографій, якими Кім Кардашян-Уест ділиться в соціальних мережах, це рідкісний випадок, коли вона публікує знімок зі свого дитинства, зроблений в період її навчання в школі. Це спонукало її фанатів шукати схожість Кім з її дітьми.

Члени сім’ї зірки, шанувальники та колеги порівняли Кім з її молодшою дочкою Чикаго, народженої в шлюбі з репером Каньє Вестом. Дівчинка дійсно схожа на свою красуню мати. Але і від батька вона успадкувала деякі риси.

Жінка купила корм для притулку бездомних собак. Пес віддячив обіймами
Порвалися панчохи? Не викидайте, можуть знадобитися для ремонту та інших цілей 7
Смішний пес вилизує вікна в будинку: господині доводиться їх щодня мити

Хлої Кардашян (сестра Кім) прокоментувала знімок, написавши: «Ти і Чикаго – справжні близнюки».

Примітно, що на початку цього року Кардашян-Уест опублікувала рідкісну дитячу фотографію, на якій вона сидить у компанії своїх сестер Хлої і Кортні, і багато шанувальників відзначали схожість зі старшою дочкою Норт.

Якщо уважно подивитися на знаменитих сестер та їх дітей, то можна помітити якесь фамільне схожість. Тому не дивно, що фотографії цього знаменитого сімейства користуються такою популярністю.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *