JournalFlow — зручний щоденник прямо в Telegram або Facebook Messenger

Записуйте важливі речі в месенджері, і вони будуть з’являтися в зручному журналі.

Багато використовують месенджери як заметочніка або сховища картинок. Це швидкий спосіб зберегти інформацію, але у нього є істотний мінус — інформація легко може загубитися. Щоб цього не трапилось, спробуйте сервіс JournalFlow: він збереже записи з Telegram або Facebook Messenger на спеціальному сайті.

JournalFlow — зручний щоденник прямо в Telegram або Facebook Messenger

Підключіть свій обліковий запис в месенджері, і вам стане доступна листування з ботом. Пишіть йому повідомлення, надсилайте фотографії, діліться місцем розташування — все це буде з’являтися на зручному сайті у вигляді окремих записів. Пізніше розробники додадуть можливість передавати аудіо і відео.

JournalFlow — зручний щоденник прямо в Telegram або Facebook Messenger

У самому веб-сервіс, який відмінно працює на ПК і мобільних пристроях, теж можна створювати нотатки. Є можливість відзначати дні смайликами, які відповідають вашому настрою, і потім відсіювати їх за цією ознакою. Також ви можете відсортувати пости за поточний день і за місяць.

JournalFlow — зручний щоденник прямо в Telegram або Facebook Messenger JournalFlow — зручний щоденник прямо в Telegram або Facebook Messenger

Створити акаунт у JournalFlow можна і через пошту. Пізніше з’явиться підтримка та інших месенджерів — зокрема, WhatsApp і Line.

Сервіс за додаткову плату: він обійдеться в три долари в місяць. Перші 30 днів їм можна користуватися безкоштовно.

JournalFlow →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *