iTunes — все. Ось що стане з вашою музикою, фільмами і подкастами на macOS

Сервіс припинить існувати, але ваш контент нікуди не дінеться.

Нещодавно Apple повідомила, що з виходом macOS Catalina сервісу iTunes як такого більше не буде. Йому на зміну прийдуть три програми — «Музика», «ТБ» і «Подкасти». По них же буде розподілений весь ваш контент на кшталт фільмів і плейлистів.

За словами Apple, організація файлів буде така ж, як в аналогічних додатках для iOS. Вам не потрібно переживати з приводу того, що, наприклад, музика з вашої бібліотеки iTunes зникне — вона просто опиниться у програмі «Музика». Те ж саме стосується плейлистів і смарт-плейлистів.

Фільми та серіали, які ви купили або взяли напрокат в iTunes, опиняться в додатку «ТВ». Саме в ньому тепер потрібно буде купувати відеоконтент.

Подкасти, на які ви підписалися, потраплять у додатку «Подкасти». А аудіокниги опиняться в оновленій програмі «Книги».

Ви все ще зможете купувати музику в iTunes. Вкладка з’явиться на бічній панелі програми «Музика». Подарунковими картками iTunes теж можна буде продовжити користуватися.

Відновлення, резервне копіювання і синхронізації даних тепер будуть доступні в Finder.

Незважаючи на те, що iTunes зникне з macOS, Apple не відмовляється від сервісу повністю. На iOS залишиться додаток iTunes Store — в ньому можна буде купувати музику і фільми. А версія програми для Windows так і взагалі залишиться незмінною.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *