iTunes 11.1: що нового?

iTunes 11.1: що нового?Вчора ввечері світло побачила фінальна версія мультимедійного комбайна iTunes 11.1, основним нововведенням якого стала функція iTunes Radio. Але ж відзначають новий органайзер iOS-додатків і інші, більш дрібні виправлення.

Дрібним, але помітним нюансом стали піктограми підключених ай-пристроїв, на яких встановлена iOS:

iTunes 11.1: що нового?

Також звернули на себе увагу дві нові кнопки, розташовані в заголовку кожного подкасту, на які ви підписані. Перша кнопка дає доступ до старих епізодами подкасту, друга відкриває вікно налаштування:

iTunes 11.1: що нового?

Під час прослуховування iTunes-радіо кнопка історії тепер показує пісні, відтворені раніше (з доступом до «магазинної» демо-функції і кнопкою покупки кожного треку окремо). До речі, в бета-версіях історії «радіо» таким чином реалізовано не було — зараз це все організовано безсумнівно зручніше і витонченіше:

iTunes 11.1: що нового?

Коли кількість перепусток для iTunes Radio знижується до одного, відповідна підпис з’являється під кнопкою переходу до наступного треку:

iTunes 11.1: що нового?

iTunes 11.1 підтримує роботу з Центром повідомлень OS X, і коли програма працює у фоні, при зміні треків спливають повідомлення з назвою композиції і її виконавцем. В параметрах програми можна вказати, чи показувати повідомлення взагалі і зберігати історію пісень в журналі Центру повідомлень:

iTunes 11.1: що нового?

А які фішки нового «тунця» виявили ви? Діліться у коментарях знахідками. 😉

(via)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *