italki допоможе у вивченні мов

Ми не раз зверталися до теми вивчення іноземних мов з використанням Інтернету. У коментарях до однієї з статей Артур Вельф дав посилання на цікавий сервіс italki. Мабуть, цей сайт буде одним з найбільш корисних для тих, хто хоче вивчати мови.

Головна перевага italki — його соціальність. Вивчати мову пропонується разом з партнером. Принцип підбору простий — ви вказуєте, яку мову знаєте (наприклад, російська) і якою хочете вивчити (наприклад, англійська). Сервіс підбирає на базі тих, хто знає англійську, але хоче вчити російську. Таких людей виявилося чимало, мені навіть вдалося зав’язати знайомство 🙂 до Речі, вибір мов для вивчення тут дуже великий.

Дуже сподобалося, що в italki є база по ресурсів, які будуть корисні тим хто навчається. Це можуть бути посилання на уроки, колекції аудіокниг, словники та перекладачі, подкасти та ін. документи.

Користувачі сервісу можуть завантажувати документи і відкривати доступ до них. Часто закачують навчальні курси, документи з базовою інформацією для проведення співбесіди на роботу.

В майбутньому обіцяно поява груп, так що заняття будуть ще цікавіше 🙂

Ще раз спасибі Артуру Вельфу за посилання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *